logo

Re-otwarcie Drogerii w Szczecinie

W sobotę 23.09.2017 miało miejsce re-otwarcie Drogerii w Szczecinie przy ul. B. Krzywoustego 55. Cieszymy się, że mogliśmy powitać klientów odwiedzających lokal w nowym, odświeżonym wystroju!

Remont trwał zaledwie dwa dni (21 i 22.09), ale to wystarczyło, by odnowić pomieszczenie i sprawić, by zakupy były jeszcze przyjemniejsze.

Serdecznie zapraszamy do Drogerii: czekają na Was zawsze chętne do pomocy ekspedientki oraz atrakcyjne jesienne promocje!


Otwarcie Drogerii Silcare w Warszawie

W dniu 29 czerwca 2017 roku o godzinie 10:00 w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 81 miało miejsce otwarcie nowej Drogerii firmowej Silcare.

Na wszystkich klientów czekały upominki oraz różnego rodzaju promocje.

Klienci najchętniej korzystali z możliwości zakupienia jednego produktu za cenę regularną, do którego dodawany był drugi za symboliczną złotówkę.

Na głównych ulicach stolicy można było spotkać uśmiechnięte hostessy, które rozdawały podarunki i zachęcały do odwiedzenia naszej Drogerii.

Atrakcją były również warsztaty pokazowe z wykorzystaniem naszych produktów do stylizacji paznokci przeprowadzone przez utalentowaną stylistkę, trenerkę Silcare – Julitę Kryst.


Reotwarcie Drogerii Silcare w Zielonej Górze

12 października zakończyliśmy remont Drogerii Firmowej Silcare, która mieści się w Zielonej Górze przy ul. Grottgera 11.

Jak w każdej naszej Drogerii, także tutaj znajdziecie szeroki asortyment: od produktów do paznokci (akryle, żele, hybrydy, lakiery) i akcesoria, przez kosmetyki do pielęgnacji dłoni, stóp, ciała, włosów, po profesjonalny sprzęt do manicure i pedicure i depilacji.

Drogeria przeszła niesamowitą metamorfozę - nowe meble i oświetlenie - wszystko po to, byście czuli się u nas jak najlepiej.

13 października podczas re-otwarcia nasza Drogeria kusiła klientów nie tylko swoim wyglądem ale również licznymi promocjami.


Otwarcie Drogerii Silcare w Gorzów Wlkp.

28 lipca otworzyliśmy dla Was nową Drogerię Silcare w Centrum Handlowym Kupiec Gorzowski przy ulicy Witosa 50 w Gorzowie Wielkopolskim.

Jest to Nasza trzecia Gorzowska Filia i 11 firmowa Drogeria.

Jak zwykle nie zabrakło wielu atrakcji i promocji przygotowanych specjalnie dla Klientów.

Zapraszamy na krótką fotorelację z otwarcia.


Otwarcie drogerii - Wrocław

Silcare dynamicznie realizuje strategię rozwoju poprzez otwieranie Drogerii, dzięki czemu Klienci mają coraz szerszy dostęp do naszych produktów i usług w wielu miastach w Polsce.

Do kolejnej nowej placówki zapraszamy 18 listopada do Wrocławia - ul. Jedności Narodowej 157.

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje i niespodzianki przygotowane specjalnie dla wszystkich odwiedzających gości. Od godz. 9.00 zainteresowanie Panie będą mogły m.in. wziąć udział w pokazie stylizacji paznokci, który poprowadzi doświadczona trenerka Silcare Karolina Gwoździńska.

Drogerie Silcare inwestują w rozwój oraz dbają o zadowolenie Klientów na wielu płaszczyznach, poczynając od szerokiego asortymentu, poprzez ekskluzywne wnętrza Drogerii, kończąc na profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy.